Butik İK Ajansınız

Sizin aranızdaymışcasına, Sadece size çalışan...

Türkiye sanayisinin son 20 yıldaki hızlı gelişimi esnasında dünyada 1940'lı yıllarda oluşan İnsan Kaynakları kavramının ülkemizde de öneminin artmasıyla "Personel"den "İnsan"a geçişte firmaların özellikle teknik insan kaynağı pozisyonlarında yaşadıkları sorunlarına tanıklık etmiş bir ekip olarak bizler, sizlerin işinizi, kültürünüzü, yönetim stratejinizi anlamaya çalışan ve size özel İK hizmetleri üreten bir ekibiz. 2009'da çıktığımız bu yolda, sizlerle tanışıklığımız arttıkça hizmetimiz de gelişiyor.

E. Alkım Erdönmez

KURUCU ORTAK

 

İTÜ Makina Fakültesi'nden 1999 senesinde mezun olduktan sonra aynı sene Entek'te işe başlayıp, 2001 senesinde Marmara Üniversitesi'nde MBA programı bitirip 4 sene Satış-Pazarlama alanında ücretli çalışan; 10 sene boyunca ise yöneticilik ve ortaklık görevleri üstlenmiş, Yönetim Danışmanı ve kurucu ortak olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Büşra Yavuz
Ceyda Özkan
Arıcan

İŞE  ALIM YÖNETİCİSİ

 

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü 2007 yılında tamamlamıştır.2008 yılında Bankacılık sektöründe Müşteri İlişkileri’nde 4 sene boyunca devam etmiş. 2013-2014 yıllarında 5 yıldızlı bir otelin İnsan Kaynakları departmanında  Yönetici Yrd. pozisyonunda çalışmış, 2014 Aralık ayından bu yana Entek İK’da İşe Alım Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.2015 yılı içerisinde İş ve Meslek Danışmanı (Seviye 6) ünvanını almaya hak kazanmıştır. İK süreçlerinde firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 2018’de ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı bir kurumda Koçluk Eğitimi almaya başlamıştır.

Gül
Karaaslan

İŞE ALIM UZMANI

 

Lise eğitimini Ümraniye Mehmetçik Lisesi’nde tamamlamış olup, Marmara Üniversitesi  Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur, Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Önlisans programına devam etmekte olup, Ekim 2015’ten beri Entek İnsan Kaynakları’nda çalışmaktadır.

Şilan Yıldırım

İŞE ALIM UZMAN YARDIMCISI

Lise öğrenimini Ahmet Sani Gezici Lisesi’nde 2012 yılında tamamlamış olup, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. Türkiye İş Bankası Finansal Okur-Yazarlık sertifika programına katılmıştır. Entek İK Seçme Yerleştirme kadrosuna 2017 Aralık ayında başlamıştır.

İŞE ALIM UZMAN YARDIMCISI

Lise eğitimini Fenerbahçe Lisesi’nde 2010 yılında tamamlamış olup, Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri ilişkileri bölümü mezunudur. Üniversite son sınıfa devam ederken Kartal Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğünde stajını tamamlamıştır. Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Kariyer Yönetimi sertifika programlarına katılmış olup, Entek İK Seçme Yerleştirme kadrosunda ise Aralık 2017’den itibaren çalışmaktadır.

Bekleriz...

Brandium AVM Residence R5 D:28 Kat:4

Küçükbakkalköy Mah.

34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL 

Arayın, Faks Çekin...

GC

C: 0543 8330745

T: 0216 4700728

F: 0216 4700729

Bize Yazın

ik@entekik.com.tr

 

© 2014 Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri, Danışmanlık AŞ.

ENTEK , İşkur’un denetiminde 25.07.2011 tarihli 481 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

  • LinkedIn App Icon
  • Wix Facebook page
  • Google+ App Icon
  • Wix Twitter page