top of page

Adaylarımızdan Bizi Dinleyin

Engin EREN-İnşaat Mühendisi

aday.png

Öncelikle Entek İnsan Kaynakları çalışanlarına benimle iş birliği yapıp ,hedeflerim ve yeteneklerim doğrultusunda uygun bir pozisyonda değerlendirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bana uygun görülen pozisyon için 9 aylık bir kontrat imzalamıştım. Fakat işe başladığım firmayla aramızdaki uyumdan dolayı 16 ay kadar bu firmada çalıştım. İş yerimde ana sıkıntılar olan maaş, SSK problemi, uygun olmayan pozisyon vb. her mühendisin karşılaştığı ve karşılaşmaktan korktuğu problemlerle 16 ay süresi içerisinde yüz yüze gelmedim. Gerek yerli gerek yabancı birçok şirket ve kişiyle tanıştım.Yardımlarından dolayı Entek İnsan Kaynaklarına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Kadirayaz1.jpg

Kadir AYAZ-Teknik Servis Teknikeri

Entek İnsan Kaynakları yardımıyla iş başı yaptım, işe alım sürecimde siz ve değerli çalışanlarınızdan Şilan hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkürlerimi sunarım..

AbdullahNumanErenCV1.jpg

Abdullah Numan EREN-Teknik Servis Teknikeri

Bana iş arama konusunda ettiğiniz tüm yardımlar için teşekkür ederim.Sağladığınız bilgi ve tavsiyeleri benimle paylaştınız.Bundan dolayı size minnettarım.Bu süreçte yardımınız benim için paha biçilemezdi.

Koray KOŞAL-Proje Yöneticisi

Koray_koşal.jpg

Öncelikle yeni işimdeki emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.Şilan Hanım ve Ceyda Hanım’ın ilgisinden çok memnun kaldım, olabildiğince bilgilendirdiniz ve ilgilendiniz. Bunların dışında bu süreçte tanışmış olmaktan çok mutlu oldum.

 

Tekrar teşekkür ediyorum selamlarımı saygılarımı sunuyorum.

Taha SÜZEN-Satış Mühendisi

aday.jpg

Teşekkürler Gül Hanım ve Entek İnsan Kaynakları Yönetimi. Bugün bildiğiniz üzere yeni bir başlangıca girmiş bulunmaktayım. Bu süreçte tüm katkılarınız şüphesiz oldukça yüksek. 

 

Kariyer.net aracılığıyla yaptığım başvuru üzerine başlayan tanışma serüvenine, başından beri irtibat halinde olduğum siz Gül Hanım ve daha sonrasında yüz yüze yaptığımız görüşmede birbirimizi daha iyi tanıma ve özellikle kendimi tanıtma fırsatım oldu. Bu süreçte bazı pozisyonlar önerildi ve bazıları sonrasından uygun görüldü. Bugün başlangıcını yapmış olduğum iş de sonradan değerlendirdiğimiz bir firma ve pozisyondu ki görüşme esnasında düşünüldü. Bu süreçte Gül Hanım çok hızlı ve titiz bir çalışma gösterdi ve emeğiniz için tekrardan teşekkür ederim. 

bottom of page