top of page

GİDERLERİNİZİ KONTROL ALTINA, GELİRLERİNİZİ İSE GÜVENCE ALTINA ALIN FİNANS YÖNETİM SİSTEMLERİNE GEÇİN.

İYİ BİR İŞ FİKRİNİZ, VÜCUT BULMUŞ BİR ÜRÜNÜNÜZ, DEĞER ÖNERİNİZ VE SATINALMAYA HAZIR MÜŞTERİNİZ VARSA.. GERİYE TEK BİRŞEY KALIYOR  FİNANS..

Finansal Danışmanlarımız kurumunuzun bağımsız denetimini ve raporlamasını yaparken, sizleri geleceğe güvenle taşıyacak finans sisteminin kurulmasına da yardımcı olurlar.

Finansal Durum Raporu

Bağımsız Denetim

Karlılık Analizi

Muhasebe ve ERP Yönetim Sistemi

Bütçe Hazırlama, Yönetim ve Kontrol

Vergi Avantajları

Şirket Değerleme

Şirket Birleşmeleri & Satınalma ve Satışlar

Yatırım Teşvikleri

Finansal Ortak 

Halka Arz

Hisse Senedi ve Sermaye Yönetimi

CEMAL ERSAN ARICAN

 

Lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2012 yılından Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını almaya hak kazanmıştır. 2000-2006 Yılları arası çeşitli kurumların muhasebe departmanların da çalışmıştır. 2007-2013 yılları arasında İstanbul ve İzmir’de faaliyet gösteren yeminli mali müşavirlik şirketinde Kıdemli Denetçilik görevini yürütmüştür. 2013 yılından İTİBAREN Ataşehir’de kendi mali müşavirlik ofisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Birçok firmanın Kuruluş, tür Değişikliği, Bölünme, tasfiye, genel kurul, İşlemlerini tamamlamış, İK/BORDRO, kurumsal kaynak planlama ve muhasebe süreçlerinde aktif görev almıştır.

SERDAR YEŞİLTAŞ

1981 İstanbul doğumludur. İşletme Fakültesinden 2004 yılında mezun olarak profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. Bir  Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde 11 yıl sırasıyla Denetçi Yardımcılığı, Denetçi ve Kıdemli Denetçi unvanları ile çeşitli sektörlerdeki kurumların ve sigorta şirketlerinin mali denetimlerinde fiilen görev almıştır. 2016 yılı itibariyle Yeminli Mali Müşavirlik şirketinden ayrılarak, serbest mali müşavirlik hizmetine devam etmektedir.

bottom of page