top of page

Butik İK Ajansınız

Sizin aranızdaymışcasına, Sadece size çalışan...

Türkiye sanayisinin son 20 yıldaki hızlı gelişimi esnasında dünyada 1940'lı yıllarda oluşan İnsan Kaynakları kavramının ülkemizde de öneminin artmasıyla "Personel"den "İnsan"a geçişte firmaların özellikle teknik insan kaynağı pozisyonlarında yaşadıkları sorunlarına tanıklık etmiş bir ekip olarak bizler, sizlerin işinizi, kültürünüzü, yönetim stratejinizi anlamaya çalışan ve size özel İK hizmetleri üreten bir ekibiz. 2009'da çıktığımız bu yolda, sizlerle tanışıklığımız arttıkça hizmetimiz de gelişiyor.

E. Alkım Erdönmez

KURUCU ORTAK

 

İTÜ Makina Fakültesi'nden 1999 senesinde mezun olduktan sonra aynı sene Entek'te işe başlayıp, 2001 senesinde Marmara Üniversitesi'nde MBA programı bitirip 4 sene Satış-Pazarlama alanında ücretli çalışan; 10 sene boyunca ise yöneticilik ve ortaklık görevleri üstlenmiş, Yönetim Danışmanı ve kurucu ortak olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Ceyda Özkan
Arıcan

İŞE  ALIM YÖNETİCİSİ

 

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü 2007 yılında tamamlamıştır.2008 yılında Bankacılık sektöründe Müşteri İlişkileri’nde 4 sene boyunca devam etmiş. 2013 yıllında İnsan Kaynakları sektörüne geçiş yapmıştır. 2014 Aralık ayından bu yana Entek İnsan Kaynaklarında İşe Alım Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

 

2015 yılı içerisinde İş ve Meslek Danışmanı (Seviye 6) ünvanını almaya hak kazanmıştır. İK süreçlerinde firmalara danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 2018’de ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı bir kurumda Koçluk Eğitimi almıştır..

bottom of page