Çözüm Ortaklarımız Hakkımızda Ne Düşünüyor?

Fronius Istanbul Elektronik, Ticaret ve Servis Ltd. Şti. 
Nusret Bilen
Genel Müdür

2015 yılından bu yana insan kaynakları danışmanlığı konusunda çalıştığımız Entek İK ,  gerek çalışmaya başlamadan önce bizi iyi etüt etmeleri , gerek ise de beklentilerimizi iyi anlamaları sayesinde yaptığımız işe alımlarda son derece isabetli kararlar almamıza yardımcı olmuşlardır. Günümüzde şirketlerin en büyük problemlerinden biri insan kaynağı seçimidir. Her alanda yaşanan hızlı değişimler insan kaynaklarını her geçen gün daha da önemli hale getirmekte olup bu konuda güçlü bir partner olarak gördüğüm Entek İK bizlerin adına yaptığı çalışmalar ile sürecimize katkı sağlamaktadır.

Kromaş Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tayfun Sığırtmaç 
Genel Müdür

Entek İK firması ile 2014 yılından beri birlikte çalışıyoruz. Bizim İK konularımızda danışmanlığımızı ve çözüm ortaklığımızı yapıyorlar.Konulara profesyonel yaklaşımları, sonuç odaklı hamleleri, İK konularında acil konulara verdikleri hızlı reaksiyonlar kadar; uzun vadeli projeksiyonları ile oluşturdukları etkin ve kalıcı çözümlerle çok keyifli ve verimli bir çalışma süreci geçirdik.Gerek aldığımız verimli eğitimler gerekse doğru kişileri bulup şirketimizde doğru pozisyonlara seçme ve  yerleştirme konusundaki başarılı performansları ile bizlere ciddi değer kattılar.Bundan sonraki süreçte de bizlerle çalışmaya, şirketimizdeki “insan” odaklı birçok konuda bizlere destek vermeye, soru ve sorunlarımıza çözüm ortağı olmaya devam edecekler.

Ben tüm Entek İK ekibine sıcak, samimi ve konulara profesyonel yaklaşımları için teşekkür ediyor, başarılarının artarak devam edeceğine olan inancımı da paylaşmak istiyorum.

Multivac Ambalaj Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Ezgi Tekeli
İnsan Kaynakları Sorumlusu

Entek Danışmanlık, şirketimize entegre olabilen ve kendilerini bizden biri gibi hissettiren, işimize hakim ve bizi bizden daha çok düşünen bir istihdam bürosu. Teknik pozisyonların işe alımını bu kadar temiz ve titiz bitirdiğimiz için çok mutluyum, işimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim.

INSTRON Türkiye ITW Test ve Ölçüm Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Serkan Uçkan
Satış Takım Lideri

Mühendislik altyapısına sahip profesyoneller olarak insan kaynağı yönetimi konusunda ihtiyaç duyduğumuz desteği Entek İK ‘da bulduğumuzu belirtmeliyim. Entek İK ile tanışmamız sonrasında hem işe alım hem de çalışan verimliliği konularında bize verilen destek ve bütüncül bakış açıları ile önemli bir adım attığımızı memnuniyetle belirtmem gerekir. Şirket kültürüne ve pozisyonun beklentilerine uygun adayın seçiminden, çalışma ortamının adaya doğru aktarımı ve hatta adayın bu ortama adaptasyonu noktasında önemli katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Özellikle bizler gibi yabancı firmaların Türkiye ofislerinin insan kaynakları konusunda kendilerinden destek almalarını şiddetle öneririm.

Bekleriz...

Brandium AVM Residence R5 D:28 Kat:4

Küçükbakkalköy Mah.

34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL 

Arayın, Faks Çekin...

GC

T: 0543 8330745

Bize Yazın

ik@entekik.com.tr

 

© 2014 Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri, Danışmanlık AŞ.

ENTEK , İşkur’un denetiminde 25.07.2011 tarihli 481 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

  • LinkedIn App Icon
  • Wix Facebook page
  • Google+ App Icon
  • Wix Twitter page