İnsan Kaynakları Yönetim Sistemiyle Maksimum Performansı Yakalayın!

Bakarsan Bağ,

Bakmazsan Dağ olur...

İnsan ilk işe alındığında aslında doğru seçilmezse, ya da doğru adayı seçtiysek de firmaya bağlılığını sağlayacak bir oryantasyon ve eğitim programı uygulanmaz ise daha ilk 6 ayda o kişi için yaptığınız tüm yatırım çöpe gitmiştir. Kurumda diğer çalışanlara yaratacağı etki, dolduramadığı pozsiyonun boşluğu ise cabası.

En iyi adayı aldığınızda, firmaya hızlı kazandıracak bir oryantasyon programı uyguladığınızda ise, eğer içeride adaleti sağlayan, piyasa ile ise dengeyi sağlayan bir ücret yönetim sisteminiz yok ise her zam döneminde başınız ağrıyacağı gibi, ayrıca başarılı çalışanlarınızı da kaybetmeye başlayacaksınız, çünkü birileri bu sistemi uyguluyor.

Performansı yüksek olanları, olmayanlar ile aynı kefeye koyduğunuzda, terfi hak edenler için bir yol haritası çizmediğinizde, kişilerin gelişim potansiyellerini keşfedip eğitimle geliştirmedikçe çalışanlarınızın iş yapma heveslerinin kaybolduğunu sizler de defalarca görmüşsünüzdür.

İK Sistemi kurmanın 7 ana ayağı da yere basmazsa, masa mutlaka bir ayaktan yere yıkılır. Ölçeğiniz ister 20 kişi, ister 2500 kişi olsun, İK sisteminiz olmadıkça her ay ödenen maaşların karşılığı oluşamadığı gibi, düşük performanslara maruz kalarak, rekabet edememe durumuna düşebilirsiniz.

Bekleriz...

Brandium AVM Residence R5 D:28 Kat:4

Küçükbakkalköy Mah.

34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL 

Arayın, Faks Çekin...

GC

T: 0543 8330745

Bize Yazın

ik@entekik.com.tr

 

© 2014 Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri, Danışmanlık AŞ.

ENTEK , İşkur’un denetiminde 25.07.2011 tarihli 481 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

  • LinkedIn App Icon
  • Wix Facebook page
  • Google+ App Icon
  • Wix Twitter page