top of page

Yüzlerce Profesyonel gibi,
Siz de Liderlik Atölyelerimize Kayıt Olun, 

Gerçek Potansiyelinizi ve
Gelecek Yol Haritanızı Keşfedin. 

liderlik atölyeleri

Kayıt ve ücretlendirme için egitim@entekik.com.tr adresine talebinizi iletiniz. İşletmelere özel grup atölye çalışması teklifi için Uzman Danışmanımız’dan 0216 4700728 no’lu telefondan randevu alabilirsiniz, sizi işletmenizde ihtiyacınızı belirlemek üzere ziyaret edebiliriz.

Liderlik İçin Koçluk

 

Koçluk atölyelerimizi, hem çalışanların kişisel gelişimlerini desteklemek, hem de  İK ekiplerine destek olarak çalışanlarının iş yerindeki motivasyonlarını ve mutluluklarını artırmak hedefiyle;

-pozitif psikoloji,

-koçluk,

-NLP,

-ORSC,

-doğaçlama tiyatro tekniklerini harmanlayarak tasarlıyoruz.

 

Katılımcılar interaktif atölyelerde keyifli vakit geçirirken gerek özel yaşamları gerek iş yaşamlarına dair yeni gelişim alanları yaratabiliyorlar. 

 

Koçluk sunan kurumlar, çalışanlarla organizasyonun vizyonu arasındaki uyumu sağlayarak kurumsal hedeflerine kolaylıkla ulaşıyorlar. Koçlukla birlikte bireysel farkındalığın ve motivasyonun artması ile çalışanlar kendi potansiyellerini gerçekleştirebiliyor ve kurumlarına olan bağlılıkları sağlamlaşıyor.

 

Bağlılık ve Performans Arttırıyoruz 

 

Sizlerden alacağımız öneriler ile kurumunuza özel geliştirdiğimiz takım çalışmaları temalı koçluk etkinlikleri sayesinde kurumunuz için de aşağıdaki değişimleri hedeflemekteyiz:

 

 1. Artan üretkenlik ve kurum bağlılığı

 2. Yönetim kalitesinde yükselme

 3. İş sonuçlarının iyileşmesi

 4. Artan iletişim

 5. Artan çalışan ve müşteri memnuniyeti

 6. Azalan çatışmalar

 7. Yaratıcı sürecin tetiklenmesi

 

Atölye Tasarımı

 

Koçluk etkinlikleri, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre 1,5 saatlik öğle seminerleri, yarım günlük atölyeler ya da 2-3 tam günlük koçluk atölyeleri olarak düzenlenebilir.  Öğle seminerleri ve yarım günlük atölyeler için ideal olan, katılım sayısının 16 kişiyi geçmemesidir.

 • Yeni bir Perspektiften Bakın

 • Güçlü Yönlerimizle Hedefe Yönelmek 

 • Pozitif Ebeveynlik

 • Etkin Dinleme

 • Etkili İletişim

 • Hayır Deme Sanatı 

 • İş Yaşamında Farkındalık

 • Hayaller Atölyesi

 

bottom of page