top of page

Çalışanlarınızdan Performans Alabiliyor musunuz?

İşini bilip de yapmayanlar,

İşini sevip de bilmeyenler arasında mı kaldınız?

Nedir performans?

 

-İşine tam bağlı, motivasyonu tam bir çalışanınız performans gösterebilir mi?

-Ya da bilgi, beceri seviyesi yüksek, tecrübeli bir çalışanınız sizce bu birikimini firmanızda kullanıyor mu?

-Az bilen, çok bağlı çalışanlar mı?

-Çok bilen ama firma faydanızı düşünmeyen çalışanlar mı?

 

Performansı arttırmak için Eğitim mi  almam lazım?

Performans yönetimi firmamızda uyguluyoruz ama hiçbir şey değişmiyor, doğru yöntem nedir?

 

İnsan Kaynaklarınızın organizasyonel eksiklerinin test edilmesi ve eksiklerinin gelişimini sağlayan değerlendirme süreçleri  ve eğitimlerdir. Firma bazında ihtiyaçlarınızın Teknik Danışmanımız tarafından işletmenizde ücretsiz olarak tespit edilmesi için buradan randevu isteyebilirsiniz.

İnsan Kaynaklarınızın teknik yetkinliklerinin test edilmesi ve eksiklerinin gelişimini sağlayan değerlendirme süreçleri ve eğitimlerdir. Firma bazında ihtiyaçlarınızın Teknik Danışmanımız tarafından işletmenizde ücretsiz olarak tespit edilmesi için buradan randevu isteyebilirsiniz.

Yöneticilerinizin veya yönetim adaylarınızın performanslarının ölçümü ve geliştirilmesi için verilen profesyonel destektir. Firma bazında ihtiyaçlarınızın Teknik Danışmanımız tarafından işletmenizde ücretsiz olarak tespit edilmesi için buradan randevu isteyebilirsiniz.

Nasıl Tüm Çalışanlarım
Hem Yetkin
Hem de Bağlı olurlar?

 

Sizin için çalışan insanların hepsinin bilgi, beceri, tecrübe birikimleri eşit değil. Ayrıca size ve firmanıza olan bağlılıkları da eşit değil.

 

Kabaca yandaki gibi 4 gruba ayırdığımızda görülüyor ki her grup için performans arttırıcı yapmamız gereken çalışmalar farklı. 

 

Eğitim tek başına yeterli ve her zaman doğru değil. Aynı şey koçluk için de geçerli. Çözüm hibrid bir süreci doğru kategorizasyona ulaştıktan sonra uygulamakta.

bottom of page