Müşterilerimiz yani;

iş ortaklarımız...

İşimizi sizden öğrendik. Bizler önceden sizlere teknik eğitimler veren bir firma idik. Siz bizden teknik insanlar da isteyince biz de bu işi öğrendik. Gördük ki sizlerin İK departmanlarınızla, teknik departmanlarınız aynı dili konuşmakta zorlanıyor. Teknik insan seçerken teknik yetkinlikleri ölçmekte zorlanıyor. Sizden aldığımız destek ve güçle yola çıktık ve şimdi yine sizlerle büyüyoruz.Teşekkür ederiz.

 

Sizin için en önemli 2 farkımız:

 

1.SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER: Sizlerin yaptığı işi sizin kadar yakından tanımaya çalışarak, insan ihtiyacının arkasındaki stratejinizi anlamaya çalışmak, ayrıca firma kültürünüzü öğrenip, stratejilerinize ve kültürünüze uygun adaylar yönlendirmek.

 

2. HIZLI ÇÖZÜM ORTAKLIĞI: Sizin sektörünüzde edindiğimiz proses tecrübesini, insan kaynağı havuzunu ve birikimimizi kullanarak daha hızlı ve etkin sonuca ulaşmak.

Sizin Cümlelerinizle...
 

“Şimdiye kadar hiçbir danışmanlık firması bu kadar çok ve doğru adayı bu kadar hızlı bize yönlendirmemişti.”

 

 

"Bizim teknik ihtiyaçlarımızı da anlayan mühendislerle çalışmak işimizi çok kolaylaştırıyor. Artık üretim müdürü, bakımcı veya kalıp teknikeri bulmak Entek'le çok daha kolay"
 
 

Bekleriz...

Brandium AVM Residence R5 D:28 Kat:4

Küçükbakkalköy Mah.

34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL 

Arayın, Faks Çekin...

GC

T: 0543 8330745

Bize Yazın

ik@entekik.com.tr

 

© 2014 Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri, Danışmanlık AŞ.

ENTEK , İşkur’un denetiminde 25.07.2011 tarihli 481 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

  • LinkedIn App Icon
  • Wix Facebook page
  • Google+ App Icon
  • Wix Twitter page