TPM Seminerleri

Mükemmeli hedefleyen işletmeler için...

Toplam Kaliteye giden yolda üretim ve bakım ekiplerinin alması gereken ana seminerleri içerir. Seminerler işletmeniz eğitim salonlarında veya Entek İnsan Kaynaakları eğitim salonlarında düzenlenebilir. Eğitim ihtiyacı analizi yapıldıktan sonra işletmenize en uygun eğitim içeriği, süresi ve katılımcı profili seçilerek seminerler uygulanır. Bilinçli, sorgulayan ve sürekli iyileştiren teknik insan kaynakları için TPM seminerleri önemli bir başlangıçtır.

 

TPM Farkındalık Semineri
Süre: 1 gün, Ücret: Bilgi isteyiniz.

 

Katılımcılar Neler Alır?

 

1.Katılımcılara sağlanan TPM Uygulama Kitapçığı (PDF)  eşliğinde;

İşletmenizin bakım ekibinde yer alan teknik insan kaynaklarının TPM'in dünyada gelişimi ve uygulaması konusunda genel bir bilgi almasını, bu disiplinin temel unsurlarını öğrenmesini hedefleyen seminer TPM bünyesinde uygulanan alt tekniklerden de kısaca bahseder.

 

2.Katılımcılar seminerde TPM Uygulama Aşamalarını öğrenirken (Saha Analizi,  Ölçüm, Kıyaslama, Uygulama, Genişletme) Pilot bir Uygulama Örneğini tecrübe ederler.

 

3.Ayrıca Türkiye'den, Japonya'dan ve Dünyadan çeşitli sekörlerdeki fabrikalardan başarılı TPM Uygulama örneklerini görme şansı yakalarlar.

 

Bekleriz...

Brandium AVM Residence R5 D:28 Kat:4

Küçükbakkalköy Mah.

34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL 

Arayın, Faks Çekin...

GC

T: 0543 8330745

Bize Yazın

ik@entekik.com.tr

 

© 2014 Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri, Danışmanlık AŞ.

ENTEK , İşkur’un denetiminde 25.07.2011 tarihli 481 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

  • LinkedIn App Icon
  • Wix Facebook page
  • Google+ App Icon
  • Wix Twitter page